BUKET MOBİLYA İÇ MİMARİ HİZMETLERİ PROJE YÖNETİCİLERİMİZLE BİRLİKTE DOĞRU ÜRÜN SEÇİMİ

Büyük mağazalarda gördüğünüz ve beğendiğiniz ürünler evinize geldiğinde aynı etkiyi yaratmayabilir. Her mekanın kendine özel bir tasarımı vardır ve sizin evinize en uygun ölçü, renk ve kombinasyonlarla doğru mobilyayı seçmek için proje yöneticilerimizle birlikte çalışmanızı öneririz.

Proje yöneticilerimiz evinize gelerek mobilya almak istediğiniz odanın ölçülerini en doğru şekilde alır ve evinizde ki mobilyaları en ergonomik şekilde, seveceğiniz tarzı yansıtarak seçmenize yardımcı olur. Karar verdiğiniz ürünler ve odanız, bilgisayar destekli programlarımızla size sunulur. Böylelikle ürünlerin evinizde nasıl duracağınız çok daha rahat görebilir, doğru mobilyayı aldığınızdan emin olabilirsiniz.

NASIL BAŞLIYORUZ?
PROJE YÖNETİCİLERİMİZ HERŞEYİ SİZİN İÇİN DÜŞÜNÜYOR

  • EVİNİZİN ÖLÇÜLERİ

    Proje yönetcilerimiz evinize gelerek istekleriniz doğrultusunda doğru ev tasarımını yapabilmek için odanızın ölçülerini alıyor.

  • MOBİLYA SEÇİMİ

    Evinize ve tasarım zevkinize uygun mobilyaları proje yöneticilerimizle birlikte seçiyorsunuz.

  • EVİNİZİN ÇİZİMİ

    Seçtiğiniz mobilyalar, daha önce teknik çizimi yapılan evinizin içine yerleştiriliyor. Mobilyaların kapladığı alan ve görüntüsünü gerçeğe yakın bir şekilde görebiliyorsunuz.